Сайтът + домейнът (slaveykov.com) и Фейсбук акаунта на ОУ Славейков се продават за 2000 лв.
Сумата, ще покрие разходите по неплатения хостинг и домейн на у-ще Славейков за периода от 2007 година до сега.
ОУ "Петко Рачов Славейков" гр. Варна  се продава

Математически турнир „Черноризец Храбър“

Математически турнир „Черноризец Храбър“

На 01.11.2014 г.  в ОУ „П. Р. Славейков“ се проведе XXIII Математически турнир „Черноризец храбър“.

Участваха 944 ученици от II до XII клас.

Наградени ученици

II клас
Веселин Николаев МарковичСОУ „Гео Милев“91 т.I място
Мартин Красенов ИвановVІІ СОУ „Найден Геров“82 т.II място
Йоанна Мирославова ТодороваОУ „Антон Страшимиров“80 т.III място
Цветан Иванов ТиневОУ „Св. св. Кирил и Методий“80 т.III място
III клас
Рая Младенова ПетроваОУ „Антон Страшимиров“114 т.I място
Вихрен Георгиев НаумовОУ „П. Р. Славейков“110 т.II място
Калоян Пламенов МутафчиевОУ „П. Р. Славейков“110 т.II място
Рая Емилова ИвановаОУ „П. Р. Славейков“110 т.II място
Стефан Валериев ПетровVІІ СОУ „Найден Геров“110 т.II място
Йоана Руменова ДончеваІІІ ОУ „Ангел Кънчев“108 т.III място
IV клас
Маргулан Ерланович ИсмолдаевОУ „Захари Стоянов“129 т.I място
Мария Илиан ЛангароваVІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“122 т.II място
Анастасия Станиславова ЛюдмиловаСОУ „Гео Милев“118 т.III място
Даниел Кристиян Ервин де ХраулСОУ „Св. Климент Охридски“118 т.III място
Даница Руменова КостоваОУ „Св. св. Кирил и Методий“118 т.III място
Иван Стилиянов ЛуповОУ „Захари Стоянов“118 т.III място
Илиян Светославов ИлиевСОУ „Св. Климент Охридски“118 т.III място
Моника Свиленова КръстеваVІІ СОУ „Найден Геров“118 т.III място
V клас
Димитър Неделчев НеделчевМГ115 т.I място
Георги Георгиев ПетковМГ111 т.II място
Биляна Христова ДичеваVІІ СОУ „Найден Геров“107 т.III място
VI клас
Венислав Еманоелов ИвановМГ129 т.I място
Филип Георгиев БаевМГ126 т.II място
Димитър Николай ДимитровМГ119 т.III място
VII клас
Димитър Ясенов ОпърлаковМГ152 т.I място
Борис Василев ГеренскиМГ133 т.II място
Пресиян Тодоров ТодоровМГ126 т.III място
VIII клас
Златина Тодорова МилеваМГ153 т.I място
Виктор Илиянов ЦачевМГ127 т.II място
Надежда Пламенова КитиповаМГ124 т.III място
IX клас
Александър Георгиев ГеоргиевМГ145 т.I място
Симона Емилиянова КуковаМГ138 т.II място
Гергана Радостинова СотироваМГ138 т.II място
Елена Светославова СтоеваМГ108 т.III място
X клас
Димитър Николаев МарковичМГ175 т.I място
Илиян Йорданов ЙордановМГ149 т.II място
Веселина Евгениева СтефановаМГ132 т.III място
XI клас
Александър Любомиров КратиновІV ЕГ124 т.I място
Йордан Ангелов АнгеловІ ЕГ109 т.II място
XII клас
Герасим Петров ВелчевМГ152 т.I място
Димитър Емилов МилевМГ148 т.II място
Михаил Емилов ДимитровМГ142 т.III място

 

Отличените ученици получават своите грамоти и награди в ОУ „П. Р. Славейков“, 1 етаж, стая 104.

  • :: Календар

    ноември 2017
    ПВСЧПСН
    « Юли  
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 
  • :: Последни