Сайтът + домейнът (slaveykov.com) и Фейсбук акаунта на ОУ Славейков се продават за 2000 лв.
Сумата, ще покрие разходите по неплатения хостинг и домейн на у-ще Славейков за периода от 2007 година до сега.
ОУ "Петко Рачов Славейков" гр. Варна  се продава

Великденско математическо състезание

Великденско математическо състезание

home~27cslB~yU3PMD_j

На 18 април 2015 г. се проведе традиционното Великденско математическо състезание за ученици от I до XII клас.

Наградени ученици:

I клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Никола Николаев ДимитровОУ „Антон Страшимиров“571
Стефания Миленова МилеваОУ „П. Р. Славейков“552
Калоян Ивайло ВасилевОУ „Св. св. Кирил и Методий“533
Николай Николаев ЯневVІІ СОУ „Найден Геров“533
Яна Атанасова ИвановаОУ „Йордан Йовков“533
Веселин Георгиев ГанчевVІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“533
Петър Петров ВълковОУ „Св. св. Кирил и Методий“533
Мартин Диянов ДимитровОУ „П. Р. Славейков“ – ПГ514
Живко Красимиров КаровОУ „П. Р. Славейков“505
Илина Миленова ТомоваСОУ „Гео Милев“505
Калина Стефанова ВлаховаОУ „П. Р. Славейков“496
Натали Георгиева ГеоргиеваОУ „П. Р. Славейков“496
Ана Георгиева ПетроваVІІ СОУ „Найден Геров“496
Боян Паскалев ГоновСОУ „Св. Климент Охридски“496
 

II клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Мария Тодорова ТодороваОУ „П. Р. Славейков“751
Бетина Атанасова БогомиловаVІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“751
Веселин Николаев МарковичСОУ „Гео Милев“722
Борис Митков АлександровОУ „Йордан Йовков“703
Цветан Иванов ТиневОУ „Св. св. Кирил и Методий“703
Мартин Красенов ИвановVІІ СОУ „Найден Геров“703
Карина Христова КарачороваОУ „Стефан Караджа“703
Кристиян Асенов АтанасовСОУ „Св. Климент Охридски“674
Ивайло Светославов ДобревНУ „Отец Паисий“ – Белослав674
Рени Огнянова ПаскалеваОУ „Цар Симеон І“665
Георги Дамянов ИлиевСОУ „Гео Милев“656
 

III клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Адриан Вълчанов ВълчановСОУ „Св. Климент Охридски“691
Валентин Тодоров ВълковVІІ СОУ „Найден Геров“691
Виктория Младенова ВладимироваVІІ СОУ „Найден Геров“691
Вихрен Георгиев НаумовОУ „П. Р. Славейков“691
Деян Деянов Хаджи-МаничОУ „Св. св. Кирил и Методий“691
Елена Георгиева ЧепишеваІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“691
Иван Николаев ДоцинскиVІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“691
Лъчезар Мирославов МариновОУ „П. Р. Славейков“691
Никол Атанасова НиколоваОУ „Панайот Волов“691
Полина Павлова ПетроваОУ „П. Р. Славейков“691
Пресиян Радославов БанковНУИ „Добри Христов“691
Рая Младенова ПетроваОУ „Антон Страшимиров“691
Симона Иванова СимеоноваОУ „Св. св. Кирил и Методий“691
Явор Яворов ЧервенковІІІ ОУ „Ангел Кънчев“691
Яница Каменова ЩереваСОУ „Гео Милев“691
Атина Евгениева ГенчеваОУ „П. Р. Славейков“682
Владислав Дениславов АтанасовІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“682
Стоян-Александър Георги КостадиновОУ „Цар Симеон І“682
Тея Калинова НиколоваОУ „Св. св. Кирил и Методий“682
Борил Христов ХристовНУИ „Добри Христов“663
Борислав Боянов ЯневСОУ „Васил Друмев“663
Васил Иванов БояновскиСОУ „Гео Милев“663
Ева Калоянова ЗлатеваОУ „П. Р. Славейков“663
Евелина Александрова АнгеловаСОУ „Св. Климент Охридски“663
Зейнаб Сами МустафаОУ „Черноризец Храбър“663
Мариела Сами МустафаОУ „Черноризец Храбър“663
Михаил Радев СтоевОУ „Черноризец Храбър“663
Николай Георгиев ЦветановVII СОУ „Найден Геров“663
Стефан Валериев ПетровVІІ СОУ „Найден Геров“654
Стефани Живкова КючуковаОУ „Цар Симеон І“654
Теодор Ангелов РусевОУ „Стефан Караджа“654
Александър Пламенов ЙордановОУ „П. Р. Славейков“645
Михаела Петрова ПетроваVІІ СОУ „Найден Геров“645
Стефан Петков ГаджевVІІ СОУ „Найден Геров“636
 

IV клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Радослав Ангелов КъневСОУ „Св. Климент Охридски“751
Ралица Стайкова ПоповаVІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“751
Хари Христов АлтъпармаковVІІ СОУ „Найден Геров“732
Катерина Миленова НанковаОУ „Патриарх Евтимий“723
Максим Петров ПетровОУ „Черноризец Храбър“704
Емил Яниславов ТрифоновІІІ ОУ „Ангел Кънчев“704
Васил Константинов ИвановОУ „Христо Ботев“ – Добрич704
Рая Емилова ДемиреваVІІ СОУ „Найден Геров“704
Николай Веселинов ГеоргиевІ ОУ704
Даница Руменова КостоваОУ „Св. св. Кирил и Методий“704
Момчил Ивайлов МарковVІІ СОУ „Найден Геров“704
Александър Ангелов ЯневVІІ СОУ „Найден Геров“704
Калоян Стефанов ПарасковОУ „Захари Стоянов“704
Денис Мустафа КаимСОУ „Св. Климент Охридски“704
Виктория Пламенова ПетроваОУ „Г. С. Раковски“704
Даниел Емилов ДимитровОУ „П. Р. Славейков“704
Кристиян Стоянов ПоповСОУ „Св. Климент Охридски“704
Зефир Здравков КириловVІІ СОУ „Найден Геров“695
Борислав Георгиев ГеоргиевСОУ „Св. Климент Охридски“695
Валери Юриев БойновОУ „Захари Стоянов“695
Маргулан Ерланович ИсмолдаевОУ „З. Стоянов“686
Борис Бисеров СтанчевVІІ СОУ „Найден Геров“686
 

V клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Преслав Милков ПетровVІІ СОУ „Найден Геров“721
Галин Атанасов ИвановМГ721
Димитър Иванов МаринчевМГ712
Симона Стоянова СтояноваМГ712
Александър Павлов МариновМГ703
 

VI клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Иван Крумов УзуновVІІ СОУ „Найден Геров“751
Венислав Еманоелов ИвановМГ751
Димитър Николов НиколовМГ751
Марк Мартинов КиричевМГ751
Александър Петров ВълковМГ751
Филип Георгиев БаевМГ751
Георги Николаев НихризовМГ751
Панайот Христов ВъгларовМГ751
Емил Евгениев АтанасовМГ742
Илкер Исмаилов РаимовОУ „Цар Симеон І“742
Симона Валентинова СтаневаVІІ СОУ „Найден Геров“733
 

VII клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Емилиян Венциславов СтефановМГ961
Пресиян Тодоров ТодоровМГ902
Живко Росенов ЗойковОУ „П. Р. Славейков“843
 

VIII клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Нели Николаева МарковичМГ751
Виктор Илиянов ЦачевМГ682
Мартин Галинов ЦветковМГ682
Мирослав Иванов ГеоргиевМГ663
Христо Костов ХристовМГ663
 

X клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Екатерина Иванова КолеваІ ЕГ521
Илиян Йорданов ЙордановМГ521
Васил Миленов АнгеловМГ502
Севдалина Георгиева ШидероваГПЧЕ „Йоан Екзарх“483
 

XI клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Йордан Ангелов АнгеловІ ЕГ721
Ирен Пламенова ПарушеваМГ721
Димитър Радославов ЛиновМГ532
 

 

XII клас

ИмеУчилищеТочкиМясто
Дияна Петрова УрунчеваМГ481
Калина Жекова ИвановаМГ472
 

Благодарим на всички участници!

Честито на победителите!

  • :: Календар

    септември 2017
    ПВСЧПСН
    « Юли  
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930 
  • :: Последни